Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика)

[node:title]
Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика)
120000 грн.

Збільшення грудей здійснюється за допомогою спеціальних протезів (ендопротезів). Іх установка здійснюється різними методами. В окремих випадках робиться розрізи трасаксилярним доступом (в ділянці «підмишек», довжиною близько 3-х см), в інших - по складкам (під молочними залозами), також можливе виконання розрізу по краю ареоли соска.

Види імплантатів визначають, в якому місці будуть робити розрізи для маммопластики. Сучасні імплантанти представляють собою міцну силіконову оболонку, наповнену рідким силіконом або сольовим розчином. За формою розрізняють круглі та анатомічні ендопротези. Анатомічна форма виявляє більш природне, але такі ендопротези коштують дорожче.

Важливими характеристиками імплантатів є профіль і розмір. Профіль визначається відстанню від основи до самої високої точки імплантату. Чим вище профіль, тим істотніше буде візуальний ефект збільшення грудей. Високопрофільні імплантати невеликого розміру показані жінкам з вузькою грудною кліткою. Розмір грудних імплантатів визначається об'ємом наповнювача, який може складати в межах 120-850 мл.

 

Інші послуги

від 9000 грн.
від 12500 грн.
від 24000 грн.
від 19500 грн.

від 1700 грн./1 зона