УЗД Черевної порожнини (без нирок)

узи
УЗД Черевної порожнини (без нирок)
500 грн.

Показаннями до УЗД черевної порожнини є скарги на загальне нездужання, що супроводжується різкими больовими відчуттями в животі або в боці, відчуття важкості після їжі і гіркота в роті, підвищене газоутворення, яке не пов'язане з продуктами, що викликають метеоризм.

Дана процедура дає можливість провести комплексне дослідження внутрішніх органів: печінки, селезінки, підшлункової залози, жовчного міхура, сечостатевої системи, судин і виявити кісти, поліпи, цироз, камені в жовчному міхурі і нирках, холецистит, а також ряд інших хронічних запалень і внутрішні травми органів черевної порожнини.

Також УЗД органів черевної порожнини виконується при підозрі на розвиток онкозахворювань, панкреатиті і цукровому діабеті.

Підготовка до УЗД

Рекомендується починати підготовку за три доби до проведення обстеження.

Для запобігання підвищеного газоутворення і здуття пацієнт повинен дотримуватися особливого раціону, що складається з продуктів, які не викликають бродіння (сирі овочі, молоко, чорний хліб, бобові, газовані напої, а також висококалорійні кондитерські вироби – тістечка, торти).

Основні правила:

  • інтервали між прийомами їжі не повинні перевищувати більше 4 годин під час неспання;
  • порції скорочуються до розміру стиснутого кулака пацієнта;
  • за годину і через годину після прийому їжі можна випити склянку води або чаю, в ідеалі - без цукру;
  • за 5-6 годин до УЗД прийом їжі припиняється (тому процедуру переважно запланувати в ранкові години);
  • щоденний водний режим включає не менше 1,5 л рідини для дорослої людини (сюди відносять чай і воду);
  • ввечері перед процедурою приймають адсорбент в дозуванні, розрахованої виходячи з ваги людини;
  • виключення прийому інших лікарських препаратів (в разі, якщо прийом певних ліків є обов'язковим, це індивідуально обговорюється з лікуючим лікарем і діагностом).

У тому випадку, якщо дослідження будуть проводити після 16.00, можна поснідати, але не пізніше 8 години ранку. Сніданок повинен бути максимально легким. Також бажано виключити сигарети в день проведення процедури.

Люди, які страждають від постійних запорів, повинні напередодні процедури вдома зробити очисну клізму, щоб спорожнити кишечник.

За годину до процедури випити 1,5 л рідини.

Інші послуги

від 9000 грн.
від 12500 грн.
від 24000 грн.
від 19500 грн.

від 1700 грн./1 зона