Комплексний огляд терапевта

[node:title]
Комплексний огляд терапевта
1700 грн.

Терапевт - це головний фахівець, до якого звертається пацієнт при перших ознаках нездужання або профілактики захворювань. Саме терапевти проводять загальне клінічне обстеження, багато в чому від них залежить правильна діагностика і подальша схема лікування пацієнта.

Регулярні обстеження є найважливішою частиною профілактики і лікування захворювань. Завдяки оглядам у терапевта і здачі аналізів можна заздалегідь виявити ознаки багатьох серйозних захворювань.

Комплексний огляд терапевта (сімейного лікаря) необхідний:

- здоровим людям, які усвідомлено турбуються про своє здоров'я і бажають пройти плановий огляд організму і оновити інформацію про поточну клінічну ситуацію свого здоров'я;

- людям, які бажають зробити первинну профілактику хронічних захворювань і знизити ризик розвитку серйозних захворювань в майбутньому;

- людям, які не дуже добре себе почувають, але не можуть зрозуміти і детально описати свої симптоми.

Фахівці медичного центру КИЙМЕДІКАЛ склали оптимальний пакет обстежень, який включає в себе:

- первинну консультацію терапевта;

- забір аналізів (загальний аналіз крові та сечі, глюкоза);

- УЗД черевної порожнини (печінка, жовчний, підшлункова залоза і селезінка);

- УЗД щитовидної залози;

- ЕКГ;

- консультацію терапевта повторну.

Наша програма комплексного скринінгу організму дуже популярна, вона організована таким чином, що займає набагато менше часу, ніж проходити всі обстеження окремо, також комплексна перевірка терапевта є фінансово вигідною.

Огляд в нашому медичному центрі – це високоточне обладнання і результати аналізів, досвідчені лікарі вищої категорії, індивідуальний підхід, комфорт і увага.

Інші послуги

від 9000 грн.
від 12500 грн.
від 24000 грн.
від 19500 грн.

від 1700 грн./1 зона