Комплексна діагностика та лікування проблем слуха

[node:title]
Комплексна діагностика та лікування проблем слуха
від 1950 грн.

Причини порушень слуха бувають різними: отити, різні травми, вплив певних лікарських засобів, інфекції, робота, пов'язана з гучними звуками, вікові зміни.

Порушення слуха тягнуть за собою не тільки зниження здатності до нормального сприйняття звуків, а й призводять до втрати навичок мовної комунікації. Тому при виявленні найменших ознак подібних проблем необхідно звернутися до фахівця, і чим швидше ви це зробите – тим вищі шанси зберегти слух.

Як зрозуміти, що у вас порушений слух?

Якщо ви:

- часто підвищуєте гучність телевізора, радіо;

- пропускаєте частини розмови під час спілкування або часто перепитує;

- час від часу чуєте дзвін у вухах або навпаки постійно звучить приглушений шум;

- не чуєте шепіт з досить близької відстані.

«Центр слуха» медичного центра КИЙМЕДІКАЛ є сурдологічним центром, де можна пройти комплексне обстеження і лікування. У нас працює колектив досвідчених лікарів-оториноларингологів вищої кваліфікації з великим досвідом роботи в діагностиці проблем і лікуванні слуха. Клініка оснащена сучасним обладнанням для проведення різних обстежень і маніпуляцій.

 

Вартість комплексного обстеження: 1950грн. У вартість входить консультація оториноларинголога, к.м.н., отоскопія, аудіометрія, доплер судин голови та шиї.

Вартість лікування: 8000-12000 грн. У вартість входить повний комплекс послуг – огляди, медикаменти, необхідні маніпуляції. Комплексне лікування слуха в нашому центрі триває 14 днів.

Інші послуги

від 9000 грн.
від 12500 грн.
від 24000 грн.
від 19500 грн.

від 1700 грн./1 зона