Дуплексне сканування судин нижніх кінцівок

узи
Дуплексне сканування судин нижніх кінцівок
850 грн.

Процедура дуплексного сканування поєднує в собі 2 методи: звичайне УЗД і доплерографію. Дуплексне сканування – це метод дослідження, який підходить для перевірки не тільки вен, але і артерій.

Дуплексне сканування (допплер) вен нижніх кінцівок дає флебологу детальну інформацію про стан судин. Лікар вимірює діаметр роздутих вен, їх прохідність і стан венозних клапанів.

Дослідження показує і проблеми в оточуючих тканинах – пухлини, гематоми, розриви м'язів. Таким чином, флеболог точно визначає, на що хворий пацієнт.

 

Основні переваги процедури дуплексного сканування ніг:

- безпека (його призначають навіть при вагітності);

- безболісність;

- точність дослідження.

Лікарі рекомендують людям після 40 років регулярно проходити ультразвукове дуплексне сканування вен.

 

Всім іншим – при появі таких симптомів:

- потемніння і потовщення шкіри на ногах;

- незагоювані виразки;

- судоми;

- високий артеріальний тиск;

- свербіж, набряки і важкість у ногах.

 

Дослідження допомагає лікарям виявити захворювання на ранніх стадіях. Флебологи призначають дуплексне сканування при підозрі на:

  • аневризми – розтягування або стоншування стінок судин. Аневризми не завжди викликають зовнішні прояви і без діагностики їх складно помітити вчасно;
  • атеросклероз – відкладення жирів і кальцію на судинних стінках. Ці бляшки постійно розростаються, зменшують еластичність судин і заважають руху крові. Виникає гіпертонія;
  • тромбоз глибоких вен – на венозних стінках виростає згусток крові, який може відірватися і перекрити артерії в легенях, серці або мозку. Перевірка судин запобігає потраплянню тромбу в кровотік;
  • варикоз – завдяки дослідженню лікар визначає довжину вен, ступінь розширення і місце розташування ділянок з тонкими стінками;
  • посттромботичний синдром – після лікування тромбозу лікар повинен стежити за станом судин і своєчасно усувати ускладнення. За допомогою ультразвукового дуплексного сканування він бачить, як працюють венозні клапани і як швидко рухається кров у пошкоджених венах.

 

Ультразвукове дуплексне сканування вен нижніх кінцівок не вимагає спеціальної підготовки. Тривалість процедури – 1-1,5 години.

Інші послуги

1300 грн. + таксі в обидві сторони
від 9000 грн.

від 70000 грн.
від 1700 грн./1 зона